<-------------- termosnímek

Dny pasivních domů: Největší ukázka úsporného bydlení v ČR

15.10.2015 20:36

Během této mezinárodní akce se po celém světě otevřou stovky objektů, do nichž vás zvou sami majitelé. V rámci České republiky akci pořádá Centrum pasivního domu pod záštitou Státního fondu životního prostředí ČR. Podívejte se, jak se bydlí nebo pracuje v kvalitních a zdravých budovách anebo svůj pasivní dům rovnou přihlaste!

Dny pasivních domů jsou unikátní akcí, v níž o jediném víkendu můžete navštívit spoustu konkrétních zabydlených domů a dalších budov s kvalitní obálkou, zdravým vnitřním prostředím a minimálními náklady na vytápění. Budete se moci pobavit s architekty, majiteli a uživateli těchto domů a předat si s nimi své zkušenosti. Přesně pro tyto účely se Dny pasivních domů organizují.

Akce se koná o víkendu od 13. do 15. listopadu 2015. Na stránkách www.pasivnidomy.cz bude zveřejněn seznam domů po celé České republice, které se do akce zapojí, a to včetně informací o otevírací době. Přístupné budou rodinné domy, vzorové byty, ale například také ZUŠ Karla Malicha v Holicích, která v rámci soutěže Stavba roku získala Cenu Státního fondu životního prostředí ČR za energetické a ekologické řešení stavby. Na spoustě míst budou organizovány komentované prohlídky za přítomnosti architektů a zajištěn doprovodný program. V souvislosti s Dny pasivních domů se také uskuteční specializovaná školení, na kterých se dozvíte, na co si dát pozor při stavbě či nákupu domu.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena. Aktualizace: 11. 8. 2019. Diagnostiku tepelného chování budov provádíme infračervenou metodou dle ČSN EN 13187. Měření realizujeme termokamerou. Jiné metody nepoužíváme. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Vytvořeno službou Webnode